Теплішає не тільки за вікном

Нарешті в офісі потеплішало. До вчорашнього дня було 18 градусів і ні градусом більше, напевне чим надихали тим і зігріли приміщення. Виявилась банальна необізнаність тих, хто робив опалення. Не буду брехати де, бо детально не знаю струткури системи опалення, чув тільки що в якомусь фільтрі замість сіточки для води використали сіточку для газу. Відповідно в системі було мінімум води і гаряча вода в необхідній кількості просто не поступала в наші батареї. Власник приміщень кочегарив на повну, а у нас батареї ледь теплі. До того ж виявляється нам виставили рахунок на сплату послуги, яку фактично не надавали в повному обсязі. Будемо вирішувати…

( Читати далі )

Ёлки 2 :) позитивне новорічне кіно

Нарешті вдалось переглянути новорічну комедію «Ёлки 2», шкода, що тільки зараз. Перша частина була не дуже, друга — як на мене на багато краще.

Моє imho: хороший, добрий, 100% новорічний фільм. Завдяки таким фільмам хочеться любити ближніх і радіти тому, що є. А що є? Лише віра в краще, любов до людей — що ще потрібно для щастя й удачі в Новому році?!Іван Ургант та Сергій Свєтлаков склали чудовий і незабутній дует. Добра порція гумору, подарована цими талановитими акторами, не дає глядачеві занудьгувати.

( Читати далі )

Гральний бізнес - соціальне зло

Після закриття в Україні всіх закладів з гральними автоматами завзяті гравці пересіли в інтернет. Це добре якщо эдині витрати — це витрати на доступ в глобальну мережу і ні гривні більше. Але й буває і так, що витрачаються останні гроші, ще так сяк якщо вони власні, а якщо взяті в борг?!!! Ніколи не розумів цей не здоровий фанатизм і бажання відігратись до останньої копійки.Раніше, коли гральні автомати були напівмеханічними, тобто є якась імовірність що якось там покрутиться не так як завжди і випаде бажана комбінація, і то всі вони програмуються. І я з впевненістю можу сказати, що працюють вони не на користь гравця. В будь-якому випадку власник автомату ніколи в мінусі не залишиться.

( Читати далі )

В березні буде спекотно :)

Я нещодавно писав про майбутнє весілля наших друзів і про їхні передвесільні клопоти.

Вже практично всі організаційні моменти вирішені, все замовлено, за все заплачено. Залишилось тільки роздати завдання рідним і друзям, хто за що відповідає в день весілля. Сам знаю в цей день здоровий глузд відключається і всі бігають хто куди, не знаючи за що братись в першу чергу. Скільки вже разів був на весіллях в якості дружби, постійно спостерігав однакову картину — обов'язково якусь сумку забували вдома і починався нервовий ком: нервують наречені, нервують батьки. Тому для того щоб уникнути подібних казусів потрібна лише одна холодна голова, яка буде керувати цим процесом і контролювати його.

( Читати далі )

Живіть кожен день на всі 100%

Традиційне козацьке весілля можна розділити на дві основні етапи. Перший — це передвесільні підготовчі обряди, другий — власне весілля.

Напевно Ви вже задумались чому тема посту зовсім не про весілля, але дочитайте до кінця і ви зрозумієте...

Першим пунктом передвесільних обрядов — це обов'язково сватання, коли попередня домовленість про весілля була досягнута, у нареченого і нареченої запитували згоди на шлюб. У ході сватання батьки наречених домовлялися про витрати на весілля.

( Читати далі )

Картинг vs лижі?

Напевно всі знають, що зараз на вулиці в середньому мінус 20. В Україні через сильні морози закрили школи, дитячі садки та EX.UA :) Холодно по-страшному. Навіть собака не хоче більше 15 хвилин гуляти, проситься додому. Вчора заглянув в поштову скриньку і знайшов дуже веселе запрошення :)( Читати далі )

Козацьке житло. Чи потрібні козакам меблі?

Курінь — початково будівля різних розмірів, часто тимчасова, призначена для ночівки, зимівки і т. д. В подальші часи розміри курені мали дуже різні розміри — від невеликої будівлі, складеної з гілок дерева з листям, до міцної великої хати з товстих дубових брусів на кілька сот чоловік.Кожний, прийнятий до козаків, входив до певного куреня.

( Читати далі )

Яків Острянин (1638)

З весною рушила крига. На чолі запоріжців станув козацький полковник Яцко Острянин. Почав свій рейд з лівобічної України, де повстанчі ферменти були найсильніші.

Даремне пробувало йому заступити дорогу польське військо з реєстр овиками. Зручним маневром, він обминув польську силу під Кременчуком і перейшов над устя Голтви до Псла. Під містечком Голтвою станув табором і дожидав тут польського наступу. Положення табору на гарній позиції, поміж ярами й байраками та чисельна і завзята його залога, ворожили перемогу.

( Читати далі )

Іляш Караїмович (1637-1638)

Повернемось до вивчення історії України та її правителів...

Настановивши гетьманом реєстровиків Іляша Караїмовича, Потоцький взявся тушити повстанчі іскри на українських волостях. Київщина, Переяславщина, Ніжинщина перейшли тоді страшне лихоліття шляхетської реакції.

Запідозрених в повстанчих симпатіях селян, саджено на палі, голови й руки відрубано, майно граблено й вибирано «стації», що їх дотепер ніхто не затямив. До замирення це ніяк не причинялося. Навпаки, до старого вогню доливано тільки оливи; іскри повстання не потушено. Придавлена, вона не потухала в попелі згарищ, а ждала тільки слушного часу й нагоди. Реєстровики принишкли й пробували прикидатися льояльними, а селянство ждало тільки на гасло з Запоріжжа. Там козаччина жила й розвивалася, та чим далі тим більше хвилювалася.

( Читати далі )

Нарешті п'ятниця!!

Як же ж я довго чекав цю п'ятницю. Напевно це мій найулюбленіший день тижня.

П'ятниця — я завтра сплю до обіду плюс післязавтра теж сплю до обіду. Я вже цілий місяць не можу виспатись. Кожні вихідні у нас якісь плани і гірше всього вони чомусь починаються завжди зранку…

( Читати далі )