Чи варто і далі працювати на "дядю"?

Трішки матеріалу для мізків…

Сядьте і запитайте себе, який шлях Ви дійсно хочете вибрати. Чи хотіли б Ви залишити теперішню роботу і з головою зануритися в щось нове? Або Ви віддасте перевагу стабільності поточного стану речей? Але врахуйте, що зосередженість на одному напрямку, значно підвищує шанси на успіх.

( Читати далі )

Набридло все :( А хочеться позитиву

Писав ще вчора, але так і не опублікував...

Буквально годинку як розійшлись всі гості, свята офіційно завершили днем народженням дружини. Чесно кажучи набридли ці «свята», після них завджи депресняк. Не люблю січень, вибиває з колії і нормального ритму життя.Запланувано по зав'язок, а ще ні до чого руки не дійшли. Навіть спроб виконати хоча б декілька пунктів в глобальному плані на 2012ий не було. Як боротись з власною лінню? Навіть власні поради не помагають.

( Читати далі )

Як ввійти в робочий ритм після тривалих вихідних

Як раз по темі мого попереднього посту, вибачаюсь за якість, але прочитати можна. Обов'язкове до виконання! :)

Серіали затягують

З приходом швидкісного інтернету, не знаю як у вас, у мене так точно, телевізор відійшов дуже далеко на задній план. Звичайно ж якщо Ваш телевізор — це 40 дюймова LCDшка, на задній план вона ніяк не попаде. Але оскільки у нас звичайний телевізор, то за призначенням ми його використовуємо досить рідко. Останні новини — з інтернету, фільми/серіали — торренти.

( Читати далі )

Післясвятковий депресняк і як з цим боротись

Нарешті скінчився сезон Новорічних свят! Всі повертаються в робочий режим, але не всі правильно це роблять. Перші робочі дні нового року після майже двох тижнів застіль перетворюються на муки. По собі знаю. Бажання віддатись з головою в роботу абсолютно відсутнє, навіть сама спроба придушується у зародку :)

( Читати далі )

З Старим Новим Роком!

Як дивно звучать слова «Старий Новий Рік». Тільки на пострадянському просторі святкують це оригінальне свято. 13 січня, «Новий» 2012 рік вже календарно ніби наступив, але чому ж він «Старий»? Можна ж було назвати свято якось по іншому…

Доречі, після розпаду СРСР, крім Росії, старий Новий рік продовжують відзначати також в Україні, Молдові, Азербайджані, Вірменії, в Білорусії, Латвії, Казахстані, Узбекистані (близько 40% населення) і Грузії, а також слов'яни і жителі інших колишніх радянських республік і країн ближнього і далекого зарубіжжя.

( Читати далі )

Свята закінчуються ...

Одні свята закінчуються, починаються нові. Чесно кажучи щоденні застілля вже піднадоїли. То у нас гості, то ми в гості. Хочеться якогось легенького супчику, щоб розванатажити організм від однотипної їжі: салати, холодець, салати, холодець. А зовсім скоро Старий Новий Рік, Василя, Йордана, дні народження на роботі. Коли вже я візьмусь за 8ий пункт глобального плану на 2012 рік???

Вчора дзвонить мені один рієлтор з Києва, він або перепрацювався, або вже добряче насвяткувався. Тим більше понеділок мав би бути у нього вихідним.

( Читати далі )

Сім'я - це найголовніше в житті

Сьогодні велике свято — Святвечір! Щороку, напередодні Різдва ми збираємось родиною за великим сімейним столом. Кутя, 12 пісних страв, узвар — це традиційні страви на вечерю. Ось, у такі моменти розумієшь силу сімейних відносин. Чому таких справді сімейних свят так мало? Хоча, в принципі, ніхто не заважає збиратись разом частіше, але чомусь саме у Святвечір ці почуття підсилюються.

( Читати далі )

Щедрик або Carol of Bells?

Продовжуючи Новорічну тему, а ви знаєте українську колядку, яка розійшлась на всі континенти?

Щедрик, щедрик, щедрівочка,
Прилетіла ластівочка,
Стала собі щебетати,
Господаря викликати:
— Вийди, вийди, господарю,
Подивися на кошару,
Там овечки покотились,
А ягнички народились.
В тебе товар весь хороший,
Будеш мати мірку грошей.
Хоч не гроші, то полова,
В тебе жінка чорноброва.
Щедрик, щедрик, щедрівочка,
Прилетіла ластівочка.

«Щедрик» у виконанні Олега Скрипки


«Щедрик» у виконанні бенду ShockolaD


Carol of Bells, гурт «Celtic Woman»


( Читати далі )

Вітання з наступаючим Новим Роком!Відлік до Нового Року перейшов вже на години. Хочу кожному побажати в наступному році міцного здоров'я, успіхів, натхнення, бажання ставити перед собою високі цілі і добиватись їх реалізації, кохання і любові від ваших близьких та родичів. Щоб ніщо в 2012 році не стало перепоною на шляху до здійснення Ваших мрій та планів.

( Читати далі )