Месседж від Арнольда #Євромайдан #Schwarzenegger

«I want to send a message to the people of the Ukraine. To let them know that i wish them all the best of luck, peaceful struggle for democracy and freedom. Peace.»

В Україні оголосили загальну мобілізацію #Євромайдан

19 січня на Майдані у Києві скликається Народне віче

Громадські організації України оголосили загальну мобілізацію у Києві на Майдані Незалежності. Про це йдеться у зверненні, яке підписали понад 100 громадських організацій.

«16 січня Віктор Янукович і його депутати у Верховній Раді перекреслили права та свободи мільйонів українців. Регіонали та комуністи сфальшували ухвалення одразу в усіх читаннях, а Янукович миттю підписав «закони», що запроваджують диктатуру», — йдеться у зверненні, передає ZAXID.NET.

( Читати далі )

Результати 2013 року

До кінця 2013 року залишається все менше і менше. Час летить з шаленою швидкістю, як зараз пам'ятаю як я писав минулорічний звіт вдома на дивані з ноутом на руках і дивувався наростаючому трафіку з Google.Images. Цього року сподіваюсь побити минулорічний рекорд і я вже бачу позитивні зрушення :)( Читати далі )

Новий рік 2014 на Майдані Незалежності. #Євромайдан готовий?

Проголосувало: 1. Утрималось: 0

Чи хотіли би Ви зустріти Новий 2014 Рік на Майдані Незалежності? Відчуваю, що буде неймовірно.

#Євромайдан LIVEНагадую, тут Ви можете переглянути, що відбувається на Майдані Незалежності сам зараз

Нічний штурм #Євромайдан

Через штурм Євромайдану у Києві постраждали десятки людей, повідомляє ТСН. У деяких мітингувальників попередньо діагностували перелами ребер через стиснення щитами чи людьми. Були і такі, що хапались за серце і навіть втратили пам'ять. За інформацією медиків-волонтерів, також серед постраждалих багато бійців внутрішніх військ, які повідморожували собі ноги, стоячи годинами на морозі.