До Нового Року 8 днів

До Нового Року 2013 залишилось 8 повних днів, гарний час щоб згдадати а що власне вібдувалось в 2012му.

Чесно кажучи, згадуючи минулорічні плани на 2012ий, навіть з того невеличкого переліку були виконано лишень дві-три позиції. Ноутбук, доречі, не продав і тепер не збираюсь, він мені занадто подобається, особливо вдала клавіатура, тому якщо я і розчехлюсь на оновлення, то тільки на Dell серії Vostro.

( Читати далі )

Живі фотографіїЯ б напевно вмер би на місці, якщо б гортаючи фотоальбом помітив як на мене перевели погляд з паперової фотокартки. Нагадує фільм жахів :)

Але на компьютері це зовсім інша справа і навіть цікаво виглядає. Для тих хто не в курсі, це анімований GIF в якому анімація відбувається в якомусь одному маленькому елементі, а основна частина фотки залишається статичною. На мій погляд виникає цікавий ефект живої фотографії.

( Читати далі )

Musthave: Власний дім

Давненько я нічого не писав, останній запис датується 8 листопада, а сьогодні по календарю 10 грудня. Більше місяця я зберігав мовчання. Чесно кажучи було лінька, хоча й були події, про які варто було б написати. Обіцяю, що з Нового Року я буду активнішим і планую як мінімум писати два пости в тиждень (вважаю такої активності достатньо для US.org.ua).

Одна з головних ідей, яка виникла за цей місяць, це просто життєва необхідність будівництва власного будинку, я прекрасно розумію, що мої фінанси не спроможні одразу вкласти необхідну сумму в будівництво, тому я приблизно оцінив свої можливості і розтягнув план будівництва на 5-7 років.( Читати далі )

ЯЯАААЗЬ!!! Один пункт закреслено...ЯЯАААЗЬ!!! Один пункт в моєму списку бажань закреслено. В понеділок я нарешті придбав цифровий дзеркальний фотоапарат Nikon D7000. Про D7000 я неодноразово згадував на сайті, ось тут, наприклад.

( Читати далі )

Що у нас шукають і що у нас знаходять

Вчора в обід вирішив нарешті встановити лічильник на сайт. З самого початку створення сайту (перший запис датується 26 березня 2010) я принципово не встановлював жодних лічильників, просто не хотів знати скільки людей читає мій сайт.

( Читати далі )

Не везе Карпатам

Трішки гумору в п'ятницю, не знаю як Ви, а я плакав :)"-Такий шанс в житті може вже більше не бути! Фінал кубка, і тім болія ми так були близько. Таке чуство, шо якесь Бог десь наказує нас за шось. І мені кажеться, я наверно знаю за шо, но я не можу вам сказати.
— Може в церкву сходити?
— Ми в церкву ходимо перед каждою ігрою! Перед каждою, перед каждою ігрою ходим в церкву! Перед каждою ігрою ходим в церкву! Кому вже молитися, кому молитися? Перед каждою ігрою наша команда ходить в церкву. Перед каждою!"

Пекельна Кухня або На Ножах

Після запуску проекту «Пекельна Кухня» телеканал 1+1 реально виріс в моїх очах. Це єдине шоу, не враховуючи новин ТСН, яке я дивлюсь на цьому телеканалі. Два сезони ПК пройшли на одному диханні, кожний випуск дивились як Санта-Барбару або Просто Марію. Збиралась вся сім'я.

( Читати далі )

Технологічний вересень 2012

Ніколи не думав, що буду так чекати вересня. Чому? Тому що саме в вересні світова спільнота побачить новий iPhone 5, можливо новий iPad Mini і на десерт щось нове обовязково покаже Nikon.

Відстежую всі ці події, чекати залишилось недовго.( Читати далі )

4 місяці з Сitroen Berlingo

Обіцяв невеличкий звіт про експлуатацію свого Цитромона (Citroen Berlingo). Обіцяв? Значить виконую.Отже, навесні придбав берлінго з бензиновим двигуном об'ємом 1.4 літри. При купівлі пробіг був 130 тысяч з гаком, на сьогоднішній день я накатав лічильник до 136 тисяч. Середня витрата палива — грубо 7л/100км. Грубо, тому що інколи менше, інколи більше. Вцілому розхід терпимий. Про двигун я вже писав, враження від нього не змінились, але я вже звик до такого темпу його роботи.

( Читати далі )

Відпочинок на Дністрі

Ви напевно помітили, що з червня я практично не додавав нового матеріалу на сайті. Банально не було часу, не можу сказати, що був зайнятий по вуха, просто працював, відпочивав, працював, відпочивав і так далі в такому ж руслі. Відпочинок виявляється теж вимагає вільного часу.

Переглянув свій Туристичний план на літо 2012. Планувальник з мене ніякий, ось зараз переглядаю і з всією відповідальністю можу заявити: ЖОДНИЙ ПУНКТ плану не був виконаний. ЖОДНИЙ! :) Але я виконав інші, яких не було в переліку.

( Читати далі )