Жалюзі на дачі - пік понтів :)

Завтра 1 вересня! Літо скінчилось, але дачний сезон ще навіть і не думає закінчуватись. Та й не потрібно, хочеться ще місяці зо два тепла, а далі вже можна й сніг, щоб без болота.

Зараз повним ходом іде збирання врожаю. На минулому тижні викопали всю картоплю, залишились помідори і трішки огірків. Яблука і виноград залишаються на жовтень.( Читати далі )

Туристичний план на літо 2012

Сьогодні 11 червня 2012 року, а я ще зовсім ніде не побував (дачу в розрахунок не берем). Літо почалось, а я сиджу дома, точніше робота -> дім -> робота -> дім. Таке коло речей мені абсолютно не подобається і я вирішив скласти невеличкий план на літо 2012, ну хоча б на червень.

Відпустка в Таїланді, наразі знаходиться на стадії мрії, і так нікуди і не просунулась. Якщо чесно, брати відпустку на роботі і проводити її вдома на дивані я не маю ніякого бажання, і до тих пір поки я не буду впевнений, що буду кудись їхати/летіти/пливсти, заяву на відпустку я не напишу.

( Читати далі )

Купив iPad 2! Ура, товарищі, ура!

Придбана конфігурація — iPad 2 16Gb Wi-Fi only. Чехол в планах, з аксессуарів зарядка і навушники. Новий iPad 3 виявився поки що не по кишені, та й за це я не дуже і переживаю.

В iPad-і мені подобається майже все, про мінуси нижче. Особливий WOW у мене і у всіх моїх друзів, які тримали його в руках, викликає екран. Він дуже приємний на дотик — це відчуття особливо добре відчуваєш в перші тижні після покупки.

( Читати далі )

Хочу в відпустку

Моя мрія на це літо — Таїланд, а саме острів Пхукет.Буде дуже круто, якщо вдасться вирватись з пазурів задушливого міста хоча б на тиждень. Ми, діти асфальту, за цегляними будівлями взагалі не бачимо природи, мене спасає дача на Дністрі, а з тих хто взагалі не виїзджає з міста я просто в шоці, як вони живуть, не зрозуміло.

( Читати далі )

Два дні

Залишилось два дні до кінця холостякування.

Підіб'ємо підсумки. Що планував?
— попити пива з друзями;
— зайнятись машиною (ходова, якщо залишаться кошти хочу затонувати і встановити нарешті магнітолу);
— якимось дивним чином скинути зайву вагу;
— дрібний ремонт в домі;
— і спробувати тримати все в чистоті і порядку, що власне не дуже получається.


( Читати далі )

Не можемо поділити ноутбук

Так склалось, що ми з дружиною активно використовуємо наш ноутбук (перегляд фільмів, ігри, набір текстів, серфінг в інтернеті, тощо) і досить часто трапляються ситуації, коли ми банально не можемо його поділити. :) Так, і таке буває в сімейному житті.

Вона хоче переглянути фільм, а мені потрібно доробити дещо в неті, відповісти на листи, т.д. і т.п. При чому ці бажання виникають одночасно і досить часто небажання поступитись один одному призводить до невеличкої сварки, буває, що й не дуже «невеличкої».

( Читати далі )

Як часто ви переглядаєте власне весільне відео?

Питання стосується чоловіків. Мене колупає цей «Катрусин кінозал» майже кожного тижня. Я не розумію, що там може змінитись з минулого тижня. Все ж таке саме як і позаминулого. Дайте йаду, врятуйте мене. :)Чому жінки так люблять по 300 разів переглядати весільне відео? Не розумію. А ще більше дратує перемотування назад і перегляд моменту ще по 2-3 рази. Просто казка для моїх нервів.

( Читати далі )

Нові горизонти

Оскільки ноут зараз у моєму повному володінні (по причині яку я згадував в попередньому пості), є можливість і час зайнятись додатковим заробітком, а саме трішки попрацювати копірайтером.

( Читати далі )

Холостякую (частина третя)

Отже, знову холостякую. Дружина на сессії, я знову самий на хозяйстві.

Складаю план майбутніх невідкладних справ:
— попити пива з друзями;
— зайнятись машиною (ходова, якщо залишаться кошти хочу затонувати і встановити нарешті магнітолу);
— якимось дивним чином скинути зайву вагу;
— дрібний ремонт в домі;
— і спробувати тримати все в чистоті і порядку, що власне не дуже получається.

( Читати далі )

Жовті тюльпани - вісники кохання

Існує думка, що жовті тюльпани — до розлуки, пам'ятаєте слова з пісні «жовті тюльпани вісники розлуки", але чи завжди це так, можливо це лише склався стереотип, який варто спробувати змінити?


( Читати далі )