Чи впливають фільми жахів на психіку?

Не переварюю фільми жахів, я звичайно розумію, що фільми жахів — це кращий подарунок для тих, хто любить щось страшненьке на ніч. Ці стрічки, як правило, створюють напружену атмосферу страху і болісного очікування чогось жахливого. І це «щось жахливе» обов'язково стається.


( Читати далі )

HTC Desire vs Samsung Nexus S i9023

Стою перед нелегким вибором. Вибираю в подарунок мобільний телефон, дві моделі серед яких я вибираю Ви бачите нижче.

Є досвід роботи з Desire, відмінний андроід і найприпаскудніший динамік виклику. HTC напевно вирішили зекономити на динаміках, доречі знаю що ця хвороба переслідує і новішу модель Desire S. Під час дзвінка в гучному режимі практично нічого не чути, моя N82 в порівнянні з Desire — музичний центр.

( Читати далі )

КВН - це не просто гра, це спосіб життя

КВН (укр. КВК) — клуб веселих та кмітливих. На пострадянському просторі напевно не знайдеться того, хто не знає цієї аббревіатури.

Пишаюсь тим, що в студентські роки мав невеличке відношення до цієї прекрасної гри. Молодість відома своєю відчайдушністю, емоційністю й енергією. Студентське життя — один із самих веселих і цікавих періодів, коли день сповнений пригод. Хочеться реалізовуватись, втілювати свої творчі амбіції в життя.

( Читати далі )

Технологічний прорив - Apple iPad 3

Найкрутіша аблучна компанія Еппл (Apple) нещодавно представила новий iPad. В домашніх турботах і проблемах пропустив таку подію і абсолютно випадково дізнався про новинку на місцевому форумі.

Пробігся по характеристикам. Моя думка — це просто бомбезний гаджет. Екран з 2048*1536 пікселями — це просто революційний прорив, жодний планшет навіть приблизно не може знаходитись поруч.

( Читати далі )

Пора перевзуватись

Пора перевзувати мою бочечку. Хоч машина практично всю зиму простояла в гаражі, гума за два сезони істотно зносилась. Восени трішки ремонтував передню підвіску, міняв рульові наконечники і забув зробити розвал-сходження. Закрутився і повністю вилетіло з голови.

( Читати далі )

Пошук себе, вирішив почитати про саморозвиток

Нудно стало, весна все ніяк не прийде в повноправне володіння природою. З якогось дива сьогодні повалив сніг, який остаточно звів мій настрій на нівець. Вирішив якось розбавити свою нудьгу не властивим для мене заняттям — читанням книжки. Художню літературe відкинув одразу, не цікаво, на технічну теж щось не тянуло. Обрав навчальну літературу, розвиток особистості, пізнання себе, т.д і т.п.

( Читати далі )

Чорна чи біла?

ЧП! АЛАРМ! АХТУНГ! З вистоти приблизно 1,5 метра на кухонну столешню впав випадково молоток. Забивав цвях і впустив з рук, з ким не буває :(Молоток впав гострим кінцем і залишив дуже не привабливу вмятину, і практично посередині. На сімейному консиліумі було прийнято рішення замініти столешню, на аналогічну, але чорну.

( Читати далі )

Хіт автобазару - Volkswagen Caddy

Щойно прийшов з автомобільного ринку, спостерігається цікава тенденція. Найпопулярніша модель на ринку по ціні до 15000 американських доларів — Volkswagen Caddy, і не важливо грузовий, чи пасажир, і тих, і тих повно. Будь-який рік, колір і комплектація.( Читати далі )

Весна - початок дачного сезону

Три місяци зими за плечима. Нарешті весна, сьогодні 8 Березня, а здається ніби вчора святкували Новий Рік. Жах, як швидко летить час.

За всю зиму так ніразу і не був на дачі, сподіваюсь її не пограбували і все залишилось на місці.

Нащастя дача у мене знаходиться в одному з сіл області, і гарні сусіди інколи подивляються за порядком на дачній ділянці. Там у мене невеличкий будиночок, сарай, туалет, все як має бути.

( Читати далі )