Skype vs Kernel32.dll (Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation)

Я думав, що практично все знаю про Windows XP, я дуже помилявся. Дуже хороші знайомі попросили встановити кілька простих програм. Прикинув, хвилин 20 мені вистачить на все про все. Як же ж я помилявся. Вчора три години не міг заставити працювати банальний Skype здавалось би на простій ХРюші.

Що я робив. Скачую останню актуальну версію скайпа з офіційного сайту, інсталюю, при спробі запустити вилазить помилка "Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation (kernell32.dll)". Власне, як на скріншоті.( Читати далі )

Скасовано! #Євромайдан

Сьогодні, 28 січня, Верховна Рада проголосувала за скасування законів, які прийняла ручним голосуванням 16 січня. За таке рішення проголосував 361 народний депутат з 412 зареєстрованих в залі. За скасування законів не голосували депутати від Комуністичної партії.

Як повідомляє ТСН, сьогодні в Раді вирішили не розглядати скандальні закони та кадрові зміни. Порядок денний Ради передбачає лише «врегулювання політичної кризи в державі».Виникає резонне запитання. Шановні депутати Партії Регіонів і КПУ, навіщо було голосувати за такі закони 16 січня?

Месседж від Арнольда #Євромайдан #Schwarzenegger

«I want to send a message to the people of the Ukraine. To let them know that i wish them all the best of luck, peaceful struggle for democracy and freedom. Peace.»

В Україні оголосили загальну мобілізацію #Євромайдан

19 січня на Майдані у Києві скликається Народне віче

Громадські організації України оголосили загальну мобілізацію у Києві на Майдані Незалежності. Про це йдеться у зверненні, яке підписали понад 100 громадських організацій.

«16 січня Віктор Янукович і його депутати у Верховній Раді перекреслили права та свободи мільйонів українців. Регіонали та комуністи сфальшували ухвалення одразу в усіх читаннях, а Янукович миттю підписав «закони», що запроваджують диктатуру», — йдеться у зверненні, передає ZAXID.NET.

( Читати далі )

Результати 2013 року

До кінця 2013 року залишається все менше і менше. Час летить з шаленою швидкістю, як зараз пам'ятаю як я писав минулорічний звіт вдома на дивані з ноутом на руках і дивувався наростаючому трафіку з Google.Images. Цього року сподіваюсь побити минулорічний рекорд і я вже бачу позитивні зрушення :)( Читати далі )

Новий рік 2014 на Майдані Незалежності. #Євромайдан готовий?

Проголосувало: 1. Утрималось: 0

Чи хотіли би Ви зустріти Новий 2014 Рік на Майдані Незалежності? Відчуваю, що буде неймовірно.