#Євромайдан LIVEНагадую, тут Ви можете переглянути, що відбувається на Майдані Незалежності сам зараз

Нічний штурм #Євромайдан

Через штурм Євромайдану у Києві постраждали десятки людей, повідомляє ТСН. У деяких мітингувальників попередньо діагностували перелами ребер через стиснення щитами чи людьми. Були і такі, що хапались за серце і навіть втратили пам'ять. За інформацією медиків-волонтерів, також серед постраждалих багато бійців внутрішніх військ, які повідморожували собі ноги, стоячи годинами на морозі.

Прямий ефір з Майдану Незалежності #Євромайдан

Для розвантаження головної сторінки сайту (якщо ви знаходитесь на головній) натисніть «Читати далі». Під катом відео з Майдану Незалежності в прямому ефірі.

( Читати далі )

Ганьба! #євромайдан #euromaydan

На превеликий жаль події на відео стались вчора вночі в Києві на Майдані Незалежності. Це просто неприпустимо. Наша міліція нас береже? Нахєра така міліція??? Навіщо такий президент, який допускає таке??? Перш за все необхідно зберігати людяність. Допускати такі масові побої з боку влади неприпустимо. Хотілось би запитати тих «беркутівців», у вас сім'ї є? Так бити людей для вас норма? Чи вам бонуси нараховують за кількість? Ви отримуєте від цього задоволення? Бо я не розумію…

Майдан Незалежності 2013 або що сьогодні робиться в Украіні #євромайдан #euromaydanНажаль не маю змоги бути присутнім на Майдані Незалежності в ці відповідальні дні, про все що відбувається дізнаюсь в основному з соціальних мереж (твіттер, вконтакті, одноклассники). На мою думку лише там зараз можна відстежувати реальну картину того, що відбувається. Довіряти сайтам новини зараз нажаль можна не всім, об'єктивність зображення реальної ситуації дуже сумнівна, особливо порівнюючи з іншими джерелами. Нажаль журналісти (не всі) віддають перевагу тим, хто більше заплатить і висвітлюють події на Майдані Незалежності в тому світлі в якому вигідно замовнику.


Ось тут ви можете переглянути мапу Эвромайданів у всьому світі. Ми не одні, нас багато! Європа не вирішить всіх наших внутрішніх проблем, але це наш шанс почати щось змінювати.

Aliexpress. Друга спроба

Ура! Приїхала все ж таки моя посилочка з АліЕкспресс! Очікував найгіршого варіанту, думав загубиться по дорозі або приїде розукомплектована, ні, все в порядку. Укрпошта порадувала неочікуваним рівнем відповідальності.

Посилка доїхала до мене за 24 дня з моменту замовлення. Не ризикнув замовляти щось дороге і крупногабаритне.

( Читати далі )

Якось так :(

І знову невеличкий звіт. Ми продовжуємо не спати. Наша манюня дає нам прикурки. Дуже важко з другої до шостої години ранку, просто вмираю спати, після шостої — трішки легше, точніше спати вже так не хочеться. У нас новий рекорд! В ніч з суботи на неділю ми не спали до ДЕВ'ЯТОЇ години ранку, це добре, що такий максимум припав на вихідні. Ой, не знаю як я це витримаю :( тим більше, що зранку мені на роботу.

( Читати далі )

Найголовніша новина

Всім привіт! Я знову зник на тривалий термін. Були дуже вагомі і радісні на те причини. Зовсім нещодавно я став ТАТОМ маленької дівчинки. Дружина зробила мені найголовніший подарунок в моєму житті. Про те, що ми при надії я писав ще весною і ось нарешті настав той довгоочікуваний момент і маленьке янголятко побачило маму і тата. Був присутній на пологах, видовище не для людей зі слабкими нервами, але на мою думку весь цей процес необхідно пройти разом із дружиною. Результатом кількох годин страждань і болю є наша чарівна дівчинка.

( Читати далі )